همکاران عزیزم؛

سلام علیکم

   خداوند متعال را شاکرم یکسال دیگر فرصت داشتیم برای ساختن ایران اسلامی و آباد و مقتدر در کنار هم و با هم خدمت کنیم. در روزهایی که گذشت بارها تلخی و شیرینی ها دیدیم و چشیدیم. آنجا که همکارخوبمان در حادثه ای ناگوارجان به جان آفرین تسلیم کرد همگان گریستیم و از خداوند منان صبر و مغفرت طلبیدیم و آنجا که موفقیت ها ثبت شد و نام و نشان و برند ایران ترانسفو درخشید خرسند شدیم و به این افتخار بالیدیم. آنجا که همکاران جدیدی به جمع ما افزوده شد خوشحال شدیم و آنجا که تعدادی ازهمکاران عزیزمان با کوله باری از دانش و مهارت و تجربه به افتخار بازنشستگی نائل آمدند احساس ترک یار داشتیم و دلتنگ شدیم. ولی هرآنچه هست و بود و خواهد شد جملگی مشیت الهی است و بس و برای ما فرضی جزسپاسگزاری و تمکین در محضرالهی نیست. دوستان بسیارعزیزم، خواهران و برادرانم خدواند بزرگ نیک می داند اینجانب بعنوان عضوی کوچک در این خانواده بزرگ لحظه ای آرام نداشتم جزاینکه مطمئن باشم شما عزیزانم درآرامش هستید و لحظه ای خوشحال نشدم جز آنکه شما را شاد ببینم و در خلوت خود با خدای خودم وجدانم گواهی می دهد جز این نبوده است . خیلی سختیها دیدیم خیلی ناملایمتی ها چشیدیم خیلی تهمت ها شنیدیم ولی از عهدی که با خدای خودمان بستیم و آن جز بذل همت و غیرت در کنار انسانهای بزرگ و با غیرت و همتی همچون شما عزیزانم نیست ، برنگشتیم چرا که ایمان داریم خیر و برکت نوید و وعده نیک الهی به وفای به عهد و قدرشناسی و حرمت داری و خدمت به خلق هست.

   هرچند مسلماً در فرآیند اجرا همه آنچه می خواستیم نشد و هرآنچه شد قطعاًخواست همه ما نبود. ولی برآیند یکسال تلاش و فعالیت همه ما و شما در مجموع، نتیجه ای مقبول و پرافتخار و رضایتبخش هست و امیدوارم مورد رضای حق تعالی نیز  قرار گیرد. لازم می دانم از تک تک شما همکاران و دوستان عزیزم صمیمانه تشکرنمایم و ازجان و دل خداقوت و دست مریزاد عرض میکنم و بعنوان برادرکوچک که واقعاً دوستتان دارم برایتان بهترینها را ازخداوند متعال درسال جدید بخواهم.چراکه شماها لایق بهترین ها هستید و اگرغیر از این بود بهترین را خلق نمی کردید. اینکه درسال 1400 برای بار دوم شرکت ایران ترانسفو بعنوان یک شرکت موفق افتخار دیدار با مقام معظم رهبری را کسب کرد.

-     رآکتور دیتوند برای اولین بار طراحی وساخته شد.

-     ترانسفورماتورکوره 50MVA برای اولین بار طراحی وساخته شد.

-      ابرترانسفورماتور 410MVA برای اولین بار در حال تولید نهایی است.

-      رشد بسیار چشمگیر درحوزه های تامین، فروش، سودآوری وصول مطالبات درصورتهای مالی به ثبت رسید.

-      برگزاری منظم مجامع شرکتهای تابعه قبل از اتمام سالجاری.

-      امضای تفاهم نامه تولید ورق هسته درقالب کنسرسیوم سرمایه گذاری درداخل کشور.

-      امضای تفاهم نامه تولید تپ چنجر در داخل کشور.

-      امضای تفاهم نامه تولید موتورهای الکتریکی برای خودروهای سواری و سبک وسنگین با سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران.

 -      اخذ تاییدیه پژوهشگاه نیرو برای روغن ترانسفورماتور تولیدی در شرکت پالایش های روغنی گروه، در حد استاندارد روغن Uninhibited برای مصرف در ترانسفورماتورهای فوق توزیع وقدرت مطابق استاندارد60296 IEC . 

    و اما در خاتمه لازم میدارم از همراهی و همدلی و تدبیر بسیارخوب و دلسوزانه و مدبرانه رئیس و اعضای محترم هئیت مدیره گروه که تک تک ایشان منشا خیر و برکت و اثر ماندگار درکسب موفقیت های گذشته، حال و آینده گروه هستند صمیمانه تشکر نمایم.

   امیدوارم با تدابیری که اندیشیده شده، سال آینده برای گروه صنعتی ایران ترانسفو،سال رونق تولید و تکمیل زنجیره فعالیت و دوام بهبود شاخص های مالی واقتصادی و توسعه محصول وایجاد فرصت های اشتغال جدید باشد و تا می توانیم برای اعتلای ایران عزیزمان بکوشیم و به این خدمت افتخار کنیم چراکه موفقیت ما در عرصه تولید موجب رضایت و خشنودی رهبری عزیزمان خواهد شد که پرچمدارحمایت از تولید و خودباوری و خوداتکایی بوده و به برکت این حمایت ها دولت ولایتمدار و مردمی و سایر قوا و بویژه قوه قضائیه نیز عزم جدی در حمایت ازتولید و اشتغال را سرلوحه امور اجرایی و قانونگذاری و صیانت از موازین قانونی قرارداده است .

سال نو و میلاد آقا امام زمان (عج) بر همه شما عزیزانم و خانواده محترمتان مبارک.