همکاران عزیزم؛ 

سلام وخدا قوت 

   یازدهم اردیبهشت ماه، روز مزین به نام کارگر، پاسداشت مقام و نام بلند همتانی است که چشمه سار زلال زندگی را با کار و تلاش، جلا و روشنی می بخشند.

   گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، فرصت مغتنمی است تا با تأسی از فرمایشات گهربار حضرت محمد (ص) و ائمه ی معصومین (ع)، زحمات و تلاش‌های صادقانه و بی‌آلایش کارگران شریف و زحمتکش را ارج نهیم.

   خداوند سبحان را شاکریم که در گروه صنعتی ایران ترانسفو، جمعی از مردان و زنان با اراده، با اخلاق و پرتلاش گرد هم آمده‌اند تا به عشق آبادانی و بالندگی ایران بزرگ، با اراده ای پولادین و همتی مضاعف، شبانه روز تلاش کنند تا در این برهه حساس، مسیر تولید و توسعه پایدار کشور هموارتر گردد.

   یقیناً اگر این مجموعه عظیم، اصیل و ریشه دار توانسته تصویری عزتمند از خود به جای گذاشته و همچنان پرنشاط و پویا مسیر ترقی، پیشرفت و خودکفایی را طی کند، به مدد دستان پرتوان و تلاشگر شما همکاران با ایمان، خلاق، متخصص و متعهد بوده که با همتی بلند و روحیه جهادی موجب ارتقای تولید و پیشبرد برنامه‌های راهبردی کشور در صنعت استراتژیک وحساس ترانسفورماتورسازی بوده اید.

   اینجانب ضمن سپاسگزاری از زحمات بی دریغتان، امیدوارم هم‌دوش هم، در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب بعنوان سال “ تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین” نام گرفته، در پرتو همراهی و همدلی، شاهد رشد و توسعه بیش از پیش گروه صنعتی ایران ترانسفو باشیم. ان شاء الله