همراهان همدل 

سلام وخدا قوت 

  رویداد مبارک ارتباط تصویری با مقام معظم رهبری، نقطه عطفی در تاریخ گروه صنعتی ایران ترانسفو ایجاد نمود که برکات آن تاکنون نیز امتداد داشته وما شاهد رشد وپیشرفت مستمر این مجموعه بزرگ بعنوان یکی از پرچمداران خود باوری و رونق اشتغال وتولید در کشور هستیم . 

  در این روز گروه صنعتی ایران ترانسفو این افتخار را بدست آورد که عملکرد و برنامه های خود را بصورت مستقیم به سمع و نظر رهبر معظم انقلاب برساند. و از رهنمودهای معظم له بهره مند گردد. 

  طی این مراسم ، با ارائه گزارش عملکرد، اهداف آتی شرکت، در زمینه های مختلف توسعه ای  ترسیم شد، که اینک بعد از دوسال بحمدلله نه تنها شاهد به ثمر رسیدن تمام آن اهداف، بلکه عبور سرافرازانه از آنها هستیم . 

   این مهم حاصل زحمات و سخت کوشی آحاد پرسنل اعم از مدیران ،مهندسان و کارگران عزیز گروه صنعتی ایران ترانسفو بود که دست در دست هم با همدلی واتحاد بر همه تنگناها ی دشوار فائق آمده و شکوفایی مستمر دراین مجموعه را رقم زدند .

  اینک با عرض تبریک فرارسیدن سالروز این روز بزرگ به تک تک پرسنل غیور وخدوم شرکت، از خداوند بزرگ شادکامی و سلامتی شما و خانواده محترمتان را مسئلت داشته و ایمان دارم در ظل توجهات ولی عصر(عج) و رهنمودهای مدبرانه مقام عظمای ولایت (دامه برکاته)، با تکیه بر دانش و مهارت و تلاش، فاتح قله های اقتدار و پیشرفت خواهیم بود. ان شا الله .